خدمات

گارانتی دیجیتال سرویس آژیراک

مركز خدمات پس از فروش شرکت کیان تجارت آژیراک تحت عنوان ” ديجيتال سرویس آژیراک ” به هم میهنان عزیز خدمت رسانی می نماید. این مرکز با بیش از ٢٠ سال تجربه کارشناسی و علمی، یکی از بزرگترین مراكز خدمات رایانه ای و تلفن های همراه در ایران به شمار می آید.

مركز خدمات گارانتی دیجیتال سرویس آژیراک با دارا بودن پرسنلی مجرب و كار آزموده، در سراسر ایران دارای نمايندگی های متعدد و فعالیت گسترده مي باشد.

اکنون این مركز خدمات یکی از بزرگترین گارانتی کننده انواع قطعات اصلی کامپیوتر شامل :

 

واحد خدمات گارانتی دیجیتال سرویس آژیراک متشکل از کادر مهندسین با تجربه و دوره دیده می باشد که با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات سخت افزاری، خدمات پس از فروش بهینه ای را در کنار رعايت انواع استانداردها به مشتريان عزیز ارائه می نماید.

کسب رضایت، خشنودی و اعتماد جامعه و مشتریان، ماموریت و تعهدی بسیار بزرگ در راستای کسب موفقیت و پیشرفت است. در طول سال های متمادی فعالیت مرکز خدمات پس از فروش شرکت کیان تجارت آژیراک، تلاش بر این بوده است با ارائه خدماتی شایسته و درخور به مشتریان عزیز در جهت نیل به این اهداف حرکت نماییم . 

فروشگاه اینترنتی دیجیتال شاپ

سهولت و مزایای خرید آنلاین و همچنین دسترسی عموم کاربران به سرویس اینترنت، ما را بر آن داشت تا اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی جهت فروش کالاهای خود نماییم.

شرکت کیان تجارت آژیراک با الهام از نام مرکز خدمات پس از فروش خود یعنی ” گارانتی دیجیتال “، فروشگاه اینترنتی خود را ” دیجیتال شاپ ” نام گذاری نمود. کالاهایی که در دیجیتال شاپ عرضه می گردند تحت پوشش خدمات پس از فروش گارانتی دیجیتال قرار می گیرند. 

ما در دیجیتال شاپ تنوع بی نظیری از کالاها را بر مبنای نیازها و سلایق مشتریان گردآوری نموده ایم. تلاش مجموعه کیان تجارت آژیراک همواره بر این بوده است تا بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را در سبد کالایی فروش اینترنتی خود بگنجاند. لازمه این امر داشتن شناختی ژرف نسبت به جامعه کاربران و نیازهایشان و همچنین برخورداری از تیم بازرگانی خبره جهت واردات بهترین کالاها می باشد.

در فروشگاه اینترنتی دیجیتال شاپ انواع کالاها در دسته بندی های گوناگون موجود می باشد که در ذیل به آن اشاره می نماییم:

ارائه خدمات به سراسر کشور

ما در شرکت کیان تجارت آژیراک مفتخر به خدمت رسانی به هم میهنان گرامی در سرتاسر کشور عزیزمان هستیم. تلاش ما بر این است تا بتوانیم خدماتی شایسته مشتریان ارجمند ارائه دهیم.

شرکت کیان تجارت آژیراک با داشتن نمایندگی های فروش متعدد در سراسر کشور، آماده خدمت رسانی به مشتریان، همکاران، سازمان ها و ارگان ها می باشد.

در حوزه ارائه خدمات پس از فروش، با مرکز خدمات گارانتی دیجیتال سرویس آژیراک در خدمت مشتریان عزیز می باشیم. این مرکز با بهره گیری از مهندسین مجرب و تجهیزات پیشرفته به ارائه خدمات به نحو احسن مبادرت می ورزد.

همچنین در زمینه فروش اینترنتی محصولات، مجموعه کیان تجارت آژیراک از طریق وب سایت دیجیتال شاپ به مشتریان گرامی خدمت رسانی می نماید.

از جمله خدمات بارز مجموعه کیان تجارت آژیراک ارسال کالا و خدمات به سراسر کشور می باشد. همواره تلاش ما بر این بوده است تا بتوانیم پاسخگوی نیازهای مشتریان گرامی در اقساط نقاط کشور باشیم و در این راستا از انواع تجهیزات و ابزار مناسب جهت انجام امور لجستیک بهره برده‌ایم.

مشاوره و پشتیبانی تخصصی​

 

شرکت کیان تجارت آژیراک از دپارتمان های مختلفی تشکیل شده است. تلاش و هدف یک به یک واحدها، ارتقاء کیفیت خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد. بخش خدمات فنی و IT مجموعه نقش کلیدی در ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی ایفا می نماید. این بخش تلاش می نماید تا به مشتریان گرامی در رابطه با تهیه تجهیزات مورد نیاز مشاوره و آگاهی رسانی نماید. از جمله فعالیت های این بخش می توان به ارائه مشاوره به مدیران فناوری اطلاعات سازمان ها و ارگان ها در خصوص گزینش بهترین سیستم ها و تجهیزات و همچنین پیاده سازی آن ها با توجه به مختصات سازمانی ایشان، اشاره نمود.

بخش پشتیبانی فروش آنلاین نیز به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، در کنار تیم فنی، به مشتریان عزیزی که قصد خرید از فروشگاه اینترنتی دیجیتال شاپ را دارند، خدمت رسانی می نماید. این بخش به ارائه پشتیبانی و مشاوره در خصوص خرید محصولات و همچنین پاسخگویی به سوالات احتمالی مشتریان می پردازد.